Reuniuni CM PR Centru

Informații privind reuniunile de lucru ale Comitetului de  Monitorizare pentru Programul Regiunea Centru 2021-2027

Procedură scrisă CM 11-18.04.2024

Reuniune CM 28-29.02.2024

Reuniune CM 28.11.2023 – online

Procedură scrisă CM 23-30.10.2023

Reuniune CM 03-04.10.2023

Procedură scrisă CM 18-25.08.2023

Reuniune CM 21-22.06.2023

Reuniune CM 27.02.2023

Reuniune CM 14.12.2022